Kā iepirkties stendiundispleji.lv?

Kā iepirkties stendiundipleji.lv.

→ Lai veiktu pirkumu, pircējs izvēlas veikala preču katalogā atrodamās preces, kur preces attēla labajā pusē izvēlas pirkuma īpašības un spiež uz pogu Pievienot grozam. Šo darbību arī var veikt, nospiežot pogu Pievienot grozam, kas atrodas zem preces veikala katalogā. Grozam var pievienot preces neirobežotā skaitā (kamēr vien šīs preces ir mūsu noliktavā).

Grozā pircējs var apskatīt tur ievietotās preces, mainīt to daudzumu, izņemt preces no groza pavisam un arī apskatīt piegādes izmaksas. Lai atvērtu grozu, jānospiež laukumā ap groza piktogrammu, kopējā pirkuma summu vai preču skaitu. Lai izmainītu preeces daudzumu grozā, jāspiež uz bultiņām blakus preces skaitam un jānospiež Atjaunināt grozu. Preci izņemt pavisam var nospiežot uz krustiņu preces kreisajā malā. Grozā pircējs arī var apskatīt piegādes izmaksas. To paveic, spiežot uz Aprēķināt piegādes maksu groza kopsummas sadaļā, ievadot piegādes vietas pasta indeksu un spiežot Apstiprināt. Lai nokļūtu uz pirkšanas veidlapu, pircējam jāspiež uz pogu Pirkt.

→ Pirkšanas veidlapā pircējs norāda rēķina sastādīšanas datus, piegādes informāciju, izvēlas apmaksas veidu un apliecina, ka ir iepazinies ar distances līguma nosacījumiem. Obligāti aizpildāmie lauki pirkšanas veidlapā iezīmēti ar sarkanu zvaigznīti. Ja vajadzīgs, lai piegādes adrese būtu atšķirīga no rēķinā norādītās adreses, pircējs spiež uz Piegādāt citā adresē? un ievada jaunu adresi. 

→ Pēc pirkuma saņemšanas, ar pircēju sazināsies mūsu operators, lai precizētu pirkuma un piegādes detaļas. Uz pircēja norādīto e-pastu operatore nosūtīs pirkuma apstiprinājumu, kā arī pirkuma rēķinu apmaksai.

→ Ja iepērkoties mūsu interneta veikalā, Jums rodas neskaidrības, nekautrējieties un sazinieties ar mums!

→  Sastādot pirkumu ar summu virs 99 €, piegāde visā Latvijā BEZ MAKSAS! Doties uz veikalu →