Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kas ir stendiundispleji.lv?

  Stendiundispleji.lv ir interneta veikals, specializēts dažādu pārdošanai, demonstrēšanai un vienkārši izvietošanai paredzētu rīku nogādāšanai pie klienta. Cenšamies pilnveidot servisu, tā lai nodrošinātu jebkuru detaļu, kas nepieciešama sekmīgai Jūsu produktu izvietošanai.

 • Kam piemēroti veikalā nopērkamie stendi?

  Mūsu stendi derēs jebkuram mazumtirdzniecības veikalam, tirgus galdiņam, kioskam, izstādei – jebkurā situācijā, kad vajadzīgs Jūsu klientam parādīt savu produktu, vai izvietot pārdošanas vietā, lai padarītu iepirkšanos ērtu un pievilcīgu. Plānojam papildināt savu preču klāstu ar universāliem, pielāgojamiem, ērti pārvietojamiem darba stendiem, kas piemēroti dažādākām vidēm.

 • Kā es varu pārliecināties par stendu kvalitāti?

  Mūsu komanda darbojas Latvijas tirgū jau vairākus gadu desmitus un ir apkalpojuši daudzus zīmolus un veikalu tīklus, nodrošinot ar dažādiem point-of-sale risinājumiem. Tas nozīmē, ka mūsu piedāvātie stendi tik tiešām ir pārbaudīti un izturējuši pašu svarīgāko testu – īstu tirgus vidi.

 • Vai es varu stendus un displejus pasūtīt dažādās krāsās un ar grafisko noformējumu?

  Jā, to var izdarīt, sazinoties ar mūsu konsultantu un vienojoties par nepieciešamo, kā arī par nosacījumiem, piegādi, samaksu un citiem svarīgiem jautājumiem!